Prodamo hišo s parcelo na kateri je možno zgraditi do 2 stanovanjska objekta (s skupno 18 stanovanji in toliko parkirnimi mesti) ter bazenom ali dvema.
Parcela se nahaja na izjemno atraktivni lokaciji, 300 m od morja in z zgornjih nadstropij se ponuja lep, odprt pogled na morje.
Trenutno se na parceli nahajata dve nepremičnini, in sicer hiša s cca. 260 m2 in poslovni prostor s cca. 180 m2 ter pomožni objekt (garaža) s cca. 60 m2, nad katero bi bilo možno urediti še eno ločeno stanovanje v tej isti velikosti, torej vsega skupaj cca. 600 m2.
Priložnost za investicijo.
Na hrvaškem je kupec plačnik davka na promet nepremičnin v višini 3%, dodaten je tudi prodajalčev ponudbeni pogoj, da kupec povrne del stroška prodaje v višini 3% od pogodbene prodajne vrednosti nepremičnine.
Vabljeni na ogled, ob predhodni najavi termina.
--
Ioo: Pridržujemo si pravico do sprememb in/ali napak v zgornjem besedilu brez predhodnega obvestila. Slike so lahko le simbolične in lahko ne odražajo vedno dejanskega stanja v celoti.